Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaBlockchain HaberleriAnalist: Yapay zeka Blockchain'e yön verecek

Analist: Yapay zeka Blockchain’e yön verecek

Chris Burniske'nin son açıklamalarına göre, yapay zeka ve blockchain'in uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi, blockchain teknolojisinin geleceğini ileriye taşıyacak.

Chris Burniske: Yapay zeka Blockchain'e yön verecek

Tecrübeli bir kripto analistine göre, yapay zeka yakın gelecekte blockchain faaliyetlerinin önemli bir bileşeni haline gelecek.

Placeholder Capital’in ortağı ve eski ARK Invest analisti Chris Burniske, “Yapay zeka araçlarının” ağlar üzerinde nihayet üstünlük kuracağını ve her ağdaki insan kullanıcılar ile yapay zeka araçları arasında ayrım yapmanın yollarını bulmaya iteceğini söyledi.

 

Chris Burniske: Yapay zeka kaçınılmaz son

Burniske, kripto alanında yapay zeka kaynaklı “çarpıcı” bir büyüme beklediğini dile getirdi.

“Birkaç yıl içinde, kripto ağ istatistiklerinin MAU’lar (aylık aktif kullanıcılar) ve MAM’lar (aylık aktif makineler) arasında ayrım yapması gerekebilir. İnsanlar hala ağlarda bulunan yapay zeka araçlarının finansal ihtiyaçları için ne kadar mükemmel bir uyum sağladığını tam olarak kavrayamıyor.”

Burniske ayrıca şu anda bazı ağlarda aktif olan yapay zeka araçların varlığını “erken dönemde temel araçlarla deney yapan Neolitik çağ insanına” benzediğini belirtti.

Yapay zeka bağlantılı kripto projeleri 2023’te sağlıklı bir büyümeye tanıklık etmiş olsa da, kripto analitik firması Kaiko geçen hafta bu sektörün diğer dijital varlık sınıflarına göre işlem hacminde bir düşüş yaşandığını bildirdi.

“Yapay zeka ile ilgili tokenlar ivme kaybediyor ve Ocak ayından bu yana en düşük haftalık işlem hacmine ulaştı.”

Chris Burniske: Yapay zeka Blockchain'e yön verecek
Kaynak: Kaiko
(Visited 22 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Yıllar sonra ortaya çıkan Satoshi Nakamoto gerçeği

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz