Ana SayfaAltcoin HaberleriAnalist: Solana'da (SOL) aşırı ayı olmaya gerek yok

Analist: Solana’da (SOL) aşırı ayı olmaya gerek yok

Solana 2022'yi zorlu geçirmiş olsa da, bu konuda kötümser olmak yanlış

Analist Solanada SOL boğa olmak yanlış olmaz

Popüler bir analist ve Ark Invest’in kripto departmanının önceki şefi olan Chris Burniske, Solana’da aşırı ayı olmanın bir hata olduğunu ve yerel direnç seviyesinin tersine dönmesine rağmen, eskiden Ethereum katili olarak adlandırılan projenin hala bir çığır açma şansı olduğunu söyledi.

Burniske, ETB/BTC çiftindeki zayıflığın ve SOL/ETH çiftindeki gücün piyasadaki riskin yaygınlığına dair bir gösterge olduğunu belirtti.

Analiste göre, piyasada dün başlayan geri çekilme uzun sürebilir; yani şimdilerde çoğu varlıkta görülen geri çekilme kısa vadeli bir düzeltme değil ve devam eden bir trend olabilir.

Ancak analist, Solana ve diğer varlıklar eninde sonunda geri adım atacağından, yatırımcıların burada aşırı ayı olmalarının gerekmediğini vurguladı.

Analistin tahminine göre endüstrinin oynaklığı göz önüne alındığında, şu anda gördüğümüz geri çekilme hızlanabilir ve long pozisyonlarda açık kaldıraç kullananlar için büyük kayıplara neden olabilir.

Solana/Ethereum çifti bir gösterge olabilir

Burniske dün, SOL/ETH çiftinin, risk toleransını yansıttığı için yatırımcılar tarafından kripto piyasası için bir risk göstergesi olarak kullanılabileceğini söyledi.

Paritenin son performansı dikkate alındığında, piyasadaki risk iştahı yavaş yavaş azalıyor.

Teknik açıdan SOL, yukarı yönlü ivmesini yavaş yavaş kaybederek piyasadaki çoğu varlığın performansını takip ediyor.

Ancak aynı zamanda, Solana herhangi bir büyük direnç seviyesine ulaşmadı ve pratik olarak yerel yükseliş trendinde hareket ediyor.

Yazım anında SOL 23,2 dolar seviyesinde olup, piyasanın tersine dönmesi sırasında yüzde 140 değer kazanan Solana için yukarı yönlü tek kılavuz görevi gören yerel trend çizgisi direncinde konsolide oluyor.

(Visited 64 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz