Cumartesi, Ekim 1, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriAnalist: Polygon (MATIC) önümüzdeki ay yükselebilir

Analist: Polygon (MATIC) önümüzdeki ay yükselebilir

Analist: Polygon (MATIC) önümüzdeki ay yükselebilir

Popüler bir kripto analisti, blockchain ölçekleme çözümü Polygon’un (MATIC), Ethereum’un (ETH) önümüzdeki ayki Merge yükseltmesinden önce toplanmaya hazır olduğunu söyledi.

Yeni bir video oturumunda, Guy isimli Coin Bureau sunucusu, MATIC’in son birkaç ay boyunca çokça boğa gelişimi görmesine rağmen mücadele ettiğini söylüyor.

Ayı piyasası tarafından sert bir şekilde vurulan MATIC, Mart ayında ele aldığımdan bu yana yaklaşık yüzde 50 düştü, ancak bazı toparlanma belirtileri göstermeye başladı.


Kripto ayı piyasasına ek olarak, token, son birkaç ayda dolaşımdaki arzındaki büyük artışın gösterdiği gibi, token satış baskısı tarafından bastırıldı. Mart ayından bu yana tokenin arzı yaklaşık 340 milyon arttı.

Guy’a göre, MATIC, Ether’in iş kanıtı (POW) mekanizmasından hisse kanıtı (POS) mekanizmasına güncellemesiyle mücadelesine rağmen yükselmeye hazır görünüyor.

Analist, ölçeklendirme çözümlerinin daha çevre dostu hale geleceği için Polygon’un bu durumdan yararlanacağı fikrinde.

MATIC, bu temellerden bağımsız olarak kısa vadeli rallisini sürdürecek gibi görünüyor ve bunun nedeni, Ether’in aya giden bir görevde MATIC gibi tokenleri alan hisse kanıtına yaklaşan geçişi.

 

MATIC, Eylül ortasında Ethereum Merge’e kadar 1,50 dolara kadar yükselebilir. Bu, ETH’nin şimdi ve belirtilen  zaman arasındaki 2 kata kadar artış öngören fiyat hareketi ile tutarlı.

 

Bu aynı zamanda mantıklı da, çünkü MATIC, ölçeklendirme çözümlerini genişleterek daha çevre dostu hale getireceğinden, Merge’den kesinlikle faydalanacaktır. Yani, Polygon’un kurumsal yatırımcılara zaten yüksekte olan cazibesini artıracak…

 

Bunun dışında, Merge sonrasında Polygon ölçeklendirme çözümlerine ihtiyaç duyulacak çünkü, merge, Ether’in işlem hızları veya ücretlerini o kadar da fazla etkilemeyecek.

MATIC, yazım esnasında, gün içinde yüzde kazanç göstermiş olup, 0.776447 USD dolar seviyesinde bulunuyor.

(Visited 164 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz