Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriAnalist, Ethereum rakibi bu altcoin için hedef verdi: 200 dolar seviyeleri geliyor!

Analist, Ethereum rakibi bu altcoin için hedef verdi: 200 dolar seviyeleri geliyor!

Ethereum, Luna

Popüler kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, kripto piyasaları yeni bir yıla girerken Ethereum rakibi Terra’nın (LUNA) fiyatlarında neler olduğunu belirlemek için grafikleri inceledi.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 56.000 YouTube abonesine Ethereum rakibinin diğer başarılı Layer 1 altcoinleri arasındaki gücünden etkilendiğini söyledi.

LUNA, kripto para piyasalarında bu noktada en güçlü varlıklardan biri. Sadece LUNA değil, aynı zamanda AVAX’da gerçekten harika gidiyor. MATIC [Polygon] harika gidiyor. Tüm bu Layer-1’ler ve Layer-1 ile karşılaştırılabilir projeler harika gidiyor ve güç gösteriyor. Bitcoin ise genel olarak zayıflık gösteriyor.

Analist, Ethereum rakibinin bir sonraki ayağı için bir tahminde bulunmadan önce, Terra’nın mevcut piyasa döngüsünde nerede durduğunu düşünür.

Fiyat hareketine baktığımızda, Tamam, Terra/LUNA zaten oldukça hızlı hızlanıyor. Mevcut döngüde nerede? Büyük olasılıkla, bir önceki koşunun [Şubat 2021’de] bulunduğu bir aşamadayız. Böyle bir konsolidasyon dönemi, yapacağımız fiyat hareketiyle veya fiyatın sürekli olarak daha da yukarı doğru ittiği bu noktada gördüğümüz şeyle çok karşılaştırılabilir olmalıdır.

Şubat 2021 konsolidasyonu sırasında LUNA, Mart ayında 22 dolara fırlamadan önce 5 ile 8 dolar arasında işlem gördü. Altcoin’in 2022 için üst fiyat hedeflerine geçen Van de Poppe, LUNA’nın ulaşabileceğini düşündüğü iki kilit seviyeden bahsediyor.

“Böyle bir düzeltme dönemini bitiriyorsak, önceki düşük ve önceki yüksek seviyelerden türetebileceğimiz ve iki seviyeyi hedeflemeye başlayabileceğimiz bir Fibonacci uzantısına bakıyor olabiliriz… 125 $ ve eğilim yukarı doğru kaldığı sürece Fibonacci uzantısına dayanan bir sonraki dalga olarak 200 doları hedefleyebiliriz.. Eğer durum buysa, bu koşuyu görebiliriz.”

Terra protokolünün yerel tokeni LUNA, merkezi olmayan bir sabit para paketinin temelini oluşturur. Terra’nın kendisi e-ticaret ödemeleri ve merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri için kullanılıyor.

9. sıradaki kripto, son 24 saatte %8,72 arttı ve yazı yazılırken 83.06 dolardan işlem görüyor.

(Visited 789 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,064.45 3.84%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,796.25 5.22%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.542811 4.22%
solana
Solana (SOL) $ 42.91 5.75%
xrp
XRP (XRP) $ 0.382605 1.94%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.26 7.49%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.070518 1.73%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 3.67%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.77 7.27%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.62 9.50%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.12 2.37%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.52 3.37%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.3757 3.83%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.940527 2.79%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.63 10.82%