Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriAnalist en iyi altcoin listesini açıkladı: '2022'de potansiyelleri çok büyük'

Analist en iyi altcoin listesini açıkladı: ‘2022’de potansiyelleri çok büyük’

Analist inceledi: 2022'deki potansiyel 7 altcoin listesi

potansiyel 7 altcoin
2022’deki potansiyel 7 altcoin

Bir Youtube Kanalı olan Crypto Mobster, 2022’de göz önünde bulundurulması gereken en iyi 7 altcoini açıkladı.

Başlıklar

Oasis Network (ROSE)

Listedeki ilk altcoin Oasis Network (ROSE). Oasis Network, gizliliği korumak ve verileri sorumlu bir şekilde kullanmak üzere tasarlanmış bir Proof of Stake blok zincir ağıdır.

Oasis, Ethereum veya Bitcoin gibi bir temel layer blok zinciridir, ancak veri gizliliği ve 1.000 TPS’ye varan verim kazanımları ile sıfırdan inşa edilmiştir.

Bu, esas olarak yüksek ölçeklenebilirlik ve ücretler konusunda endişelenmeden belirli şeylerin üzerinden geçme yeteneği ile daha iyi bir altyapı sağlayan bu paralel akıllı sözleşme layer’larıdır.

Near Protocol (NEAR)

Bugünlerde çokça bahsedilen ikinci altcoin ise, Near Protokolü (NEAR). Near Protokolü, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmıştır. Düşük işlem hızları, düşük verim ve zayıf birlikte çalışabilirlik gibi blok zincirlerini tıkayan bazı sınırlamaları ortadan kaldıran bir layer blok zinciridir.

İlginizi çekebilir: ADALend CardanoCube’da listelendi

Ultra (UOS)

Analistin listesindeki bir diğer isim ise Ultra (UOS) oldu. UOS bir oyun veya bir NFT kartı gibi Ultra’nın bireysel unsurlarına sahiptir. Piyasa duyarlılığı düşükse, ancak çalışmayı sağlayan bir ekosistem olduğunda mücadele edebilir.

Dijital pazardaki ve merkezi olmayan mağazadaki rekabete karşı ücret dağıtımı son derece önemlidir. Token kullanarak kullancılar oyunları keşfedebilir, satın alma işlemleri yapabilir, canlı yayın izleyebilirler. Ayrıca dijital ürünler açısından da kullanıcılar tüm bunları yapma yeteneğine sahip olabilir.

İlginizi çekebilir: Ceek destekçilerini heyecanlandıran gelişme!

Kilt (KILT)

KILT Protokolü Web 3.0 olarak kendini tanıtır. Kimlik bilgilerini anonim bir şekilde ve gizlice transfer edebilmeye imkan sağlayan bir blok zincirdir.

KILT’nin misyonu, kişisel veriler üzerindeki kontrolü sahibine vererek, bireye gizliliği geri kazandırmak ve kimlik bilgileri etrafında yenilikçi iş modellerini mümkün kılmaktır.
Esasen Polkadot ekosisteminin olduğu yer burasıdır. Bu, tüm Polkadot ekosistemi arasında köprü oluşturur.

İlginizi çekebilir:  Yapay zeka tabanlı altcoin ATH'ye mi koşuyor?

Kilt’in görevi, sahibine büyük kişisel veriler üzerinde kontrol sağlamaktır. Kilt’in amacı, bir güç zinciri üzerinde, gerçek dünyadaki güveni blok zinciri teknolojisinin faydalarıyla birleştirerek gerçekleştirilebilir hale getirmektir.

İlginizi çekebilir: İşte ilk 6’da yer alan Metaverse coinleri!

Qredo (QRDO)

Crypto Mobster’in listesindeki bir sonraki altcoin ise Qredo (QRDO) oldu. Qredo, zincirler arası likidite sağlamak için açık bir protokol, kurumsal düzeyde güvenlik sağlayan layer 2 ağıdır.

Bu proje Bir DAO, bir blok zinciri, birlikte çalışabilir ışık hızında yerleşimler ve güvenli merkezi olmayan gözetim sağlayacak. Bu devasa proje ve kurumsal yatırım ve saklama sorunlarıyla ilgili birçok sorunu çözecek.

İlginizi çekebilir: Üçüncü en büyük Bitcoin balinası alıma geçti

LUKSO token (LYXE)

Listedeki bir sonraki inceleme ise yapılan varlık Lukso Token (LYXE) oldu. Lukso, moda markaları, start-up’lar ve müşteriler için merkezi olmayan bir yenilik ve güven altyapısı sağlar. Yani, yaşam tarzı endüstrisi için özel olarak oluşturulmuş bir blok zincir platformudur.

Bu, gelecekteki yeni dijital ekonominin potansiyelidir. Bu nedenle, göz önünde bulundurulması gereken bir altcoindir. Ethereum tokeni ERC 20 ve ERC 725 standardının altyapısıdır.

Bu bağlamda, kullanıcılar genel profiller ile dijital sertifikalı para birimleri oluşturabilirler. Zaten oldukça büyük şirketler ve büyük ortaklar tarafından inşa edildiği için, dijital ekonomiyi potansiyel olarak inşa edecektir.

İlginizi çekebilir: Ethereum balinası Gimli yılın ilk alımını yaptı: Bu tokenden 110 milyar adet satın aldı

API3 (API3)

Analistin bahsettiği sonuncu isim ise API3 oldu. API3, web3 altyapısını hedefleyerek merkezi olmayan API hizmetleri için kullanılan bir platformdur. Veri akışları, merkezi olmayan bir şekilde sunulur ve yönetilir.

API3 aynı zamanda tam birlikte çalışabilirlik sunar. Merkezi olmayan, tüm gerekenleri sağlayan ve ölçülebilir güvenli veriler sağlar.

İlginizi çekebilir: Enjin ekosistemindeki bu 5 altcoin 2022 yılına damga vuracak

(Visited 623 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz