Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriAnalist: "Beş Günde Yüzde 850 Artan Bu Altcoin'i Topluyorum!"

Analist: “Beş Günde Yüzde 850 Artan Bu Altcoin’i Topluyorum!”

Analist: Beş Günde Yüzde 850 Artan Bu Altcoin'i Topluyorum

Ünlü bir kripto para analisti, bir haftadan kısa bir süre içinde yüzde 850’den fazla yükseliş yaşayan bu altcoin’den topladığını söyledi.

Twitter’da 747 bin takipçiye sahip olan ve The Crypto Dog takma adıyla tanınan analist, paylaştığı bir tweet’te, kendisine kazandıracağını düşündüğü Sweat Economy’ye (SWEAT) yatırım yaptığını belirtti.

Sweat Economy’nin teknik incelemesine göre altcoin, her yeni SWEAT’i basmak için kademeli olarak daha fazla adım gerektirerek, diğer kazan-kazan token’larından farklı olduğunu iddia ediyor.

Dünyayı fiziksel olarak daha aktif hale getirme vizyonumuza ulaşmak için SWEAT’i basmak zamanla daha zor olacak. Bu, yalnızca kullanıcıları hemen harekete geçmeye teşvik etmekle kalmaz, hareketleri bugün yarından daha fazla SWEAT ürettiğinden, model giderek artan marjinal üretim maliyetini temsil ettiğinden SWEAT’ın değerini korur.

Teknik bir bakış açısıyla The Crypto Dog, SWEAT’in 0,55 dolarlık kilit direnç alanının üzerinde işlem gördüğü için yükselişe geçtiğini söyledi. Kripto analisti ayrıca SWEAT’in potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini sözlerine ekledi.

İvmeyi alamadık. Ama önemli olduğunu sanmıyorum. SWEAT, neredeyse tüm diğer altcoin’lerden daha iyi performans göstererek yukarı doğru hareket etmeye devam etti.

Rekora mı gidecek? Tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece yüzde 25 uzaktayız. Makul bir şekilde dirençleri aşıyoruz.

Fc5KcPpaAAEfYNo
Kaynak: The Crypto Dog/Twitter

Yazının yazıldığı sırada, SWEAT, gün içinde yaklaşık yüzde 1 artışla 0,058 dolardan ve 13 Eylül’deki 0,007 dolarlık fiyatından yüzde 715 yukarıda işlem görüyor. SWEAT, 14 Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,093 dolara ulaşmıştı.

(Visited 386 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Aptos kurucusu kripto benimsenmesini artırabilecek faktörleri açıkladı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz