Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriAnalist, 3 altcoin projesinin ismini verdi: Bunlar 100 kat yükselecek!

Analist, 3 altcoin projesinin ismini verdi: Bunlar 100 kat yükselecek!

Joe Parys, Youtube hesabından 1000 doları 100.000 dolar yapabilecek altcoinlerle ilgili tahminde bulundu.

iste sizi zengin edebilecek 3 alt coin

Her yılın sonunda şu coinden bu kadar alsaydım bu kadar kar etmiştim düşüncülerini artık bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Yeni bir yılın daha sonuna gelirken yeni yılda sizlere biri yüz yapabilecek coinlerin listesi Joe Parys tarafından hazırlandı. İşte bu yıl sizi zengin edebileceği iddia edilmiş coinlerin listesi…

  • VLAUNCH (VPAD): VLaunch, blockchain alanındaki en önde gelen düşünce liderleri tarafından desteklenen türünün ilk çok zincirli fırlatma rampası. VLaunch, sektördeki 180’den fazla etkileyici kişiyle aktif olarak etkileşim kuran, yaklaşan lansman projeleri ve topluluklar için değer yaratmaya odaklanıyor. Stake edilen toplam 5 milyondan fazla VPAD tokeni var. Eğer VPAD coinleri stake edilirse, Rainmaker’ın yakın zamanda listelenen yeni IGO projelerine katılabiliyorsunuz. Sizi zengin edebilecek, 3 alt coinden biri olan VLaunch, yaklaşık 0,6 ila 0,8 dolar seviyelerinde başladı. Joe’nun takipçilerinden biri ücretsiz white list’e girdi ve 600’den fazla token aldı. Şuan itibariyle VPAD, coinmarketcap’de 1.02 dolar seviyesinde.
  • COINWEB (CWEB): Sizi zengin edebilecek 3 alt coinden ikincisi olan CWEB gerçek hayatta coin kullanımı için çalışabilirlik hesaplamaları yapan bir alt coin. Bunu başarmak için de işbirliklerini geleneksel işletmelerle yürüyor. Maksimum avantaj elde etmek için InChain mimarisi kullanmaktadırlar. InChain mimarisi, bir blok zincirinin durumunu farklı bir şekilde kanıtlar. Bunun Coinweb platformu ve dApp’ler için büyük etkileri var. Bu yeni yaklaşımla, temeldeki zincirlerin özelliklerini korumak ve dApp’lerin verimliliğini ve kullanışlılığını önemli ölçüde artırmak mümkündür.
  • IMMUTABLE X (IMX): Polygon potansiyeline sahip son altcoin, Immutable X, Polygon potansiyeline sahip son altcoindir. Parys’in sizi zengin edebilecek altcoin listesinde 3. sırada olan coin, Ethereum’daki NFT’ler için ilk katman 2 ölçekleme çözümü olarak kendisini konumlandırır. Immutable X’e göre, blok zinciri, Ethereum’un düşük ölçeklenebilirlik, zayıf bir kullanıcı deneyimi, likidite azlığı ve yavaş bir geliştirici deneyimi gibi sınırlamalarını ortadan kaldırıyor. Bunun yerine, kullanıcılar, kullanıcı veya varlık güvenliğinden ödün vermeden NFT’lerin üretimi ve alım satımı için sıfır gas ücretinin keyfini çıkarırlar. Analist, insanların, varlıkları büyük ölçekte oluşturmanın ve dağıtmanın güvenli bir yolu olan Immutable X mint ile ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilecekleri yerinin burası olduğunu söylüyor. Joe umutla “Bu, milyarlarca dolarlık bir proje” ifadelerini kullanıyor. Immutable X aynı zamanda kazan-kazan özelliğine de sahip olacak. Bu, Immutable X’in protokole bağlı olanlar tarafından tutulmasını ve insanların bu tokenleri alfa sürümünde kazanabilmesini sağlamak içindir. Bu nedenle Joe, Immutable X’in yakın gelecekte kişinin parasını kripto para birimiyle katlayabileceğine inanıyor.

Joe Parys Youtube’da yayınladığı sizi zengin edebilecek coin listesinin 1000 doları 100.000 dolar yapabileceğini iddia etti. Peki ya, siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

(Visited 1.120 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,021.17 3.54%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,690.70 4.92%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.512773 3.37%
solana
Solana (SOL) $ 39.82 6.41%
xrp
XRP (XRP) $ 0.364274 3.63%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.72 4.61%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.068487 6.34%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 1.15%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.49 3.23%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.41 2.24%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 8.44 3.60%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 58.72 6.06%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.342525 11.28%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.886309 3.82%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.40 0.63%