Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriFinans yazarına göre altın, gümüş ve Bitcoin ABD dolarını sollayacak!

Finans yazarına göre altın, gümüş ve Bitcoin ABD dolarını sollayacak!

Finans yazarına göre altın, gümüş ve Bitcoin ABD dolarını sollayacak!

Zengin Baba Yoksul Baba adlı kitabın yazarı Robert Kiyosaki, ABD için ufukta büyük bir bunalımın olabileceğine inanıyor.

Kiyosaki’ye göre, dünyadaki artan borçlar ve Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan jeopolitik gerilim, büyük bir ekonomik gerilemeyi hızlandırabilir.

Her şey patlayan bir baloncuğa dönüyor. Bu durum şimdiye kadarki en büyük ekonomik depresyonun başlangıcı olabilir mi? Endişeliyim.

Cambridge House International CEO’su ve Başkanı Jay Martin ile yapılan yeni bir röportajda Kiyosaki, enflasyonun yoksul ve orta sınıf için işleri daha da kötüleştirdiğini söylüyor.

Bence insanlar, enflasyonun kalıcı olabileceğine inanmaya başladı. Ancak enflasyonla ilgili endişem, zenginin daha zengin ama yoksulun daha da yoksul olacağı.

Bununla birlikte enflasyondan korunmak için petrole büyük yatırım yaptığını söylüyor.

Ben petrolcüyüm. Çok fazla petrolüm var … Bunu bildiğinizi sanmıyorum ama petrol, dolaylı olarak ekinlerin büyümesini sağlayan bir şeydir.  Petrol gübre sağlar, gübre de büyümeyi sağlar.

Yiyecek fiyatlarının ve ürünlerin lojistik maliyetinin arttığını göreceksiniz ve tüm bunlar daha da kötüye gidecek.

Kiyosaki ayrıca, ABD doları satın alma gücünü kaybettiği için altın, gümüş ve Bitcoin (BTC) üzerinde yükseliş olacağını da söyledi.

Altın konusunda oldukça iyimserim. Sadece ons da değil, tonlarca altın benim kontrolümde ve benim için altın ve gümüş Tanrı’nın parası, Bitcoin ise insanların parasıdır.

(Visited 207 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Ünlü analist Bitcoin yatırımcılarına tavsiyelerde bulundu

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz