Pazar, Ocak 16, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriAdaswap yeni tokenini başlatıyor! Peki Adaswap nedir?

Adaswap yeni tokenini başlatıyor! Peki Adaswap nedir?

AdaSwap, Cardano'da oyunlaştırılmış DEX'i başlattı; token satışını başlatıyor

adaswap, adaswap nedir, asw tokeni, cardano ada, cardstarter

En büyük hisse kanıtı (PoS) ağı olan Cardano (ADA) üzerindeki ilk protokollerden biri olan AdaSwap, ASW tokenini bir IDO platformunda çıkaracak; ‘Adaswap nedir’ sizin için araştırdık.

80.000.000 ASW, ana akım Cardano IDO platformunda satılacak.

 

AdaSwap’ın tokeni başlatılıyor

Cardano (ADA) blok zincirinde gözetimsiz bir kripto para borsası olan AdaSwap, ilk token satışını duyurdu.

Borsanın temel yerel hizmet varlığı ASW, ilk merkezi olmayan token teklifleri (IDO’lar) için en popüler Cardano merkezli fırlatma rampası olan CardStarter’da halka sunulacak.

Bu token satışı için borsa 80 milyon token tahsis ediliyor. İlk token satış fiyatı 0,005 dolar olarak belirlendi. Bu nedenle, IDO için hardcap 400.000 dolar ile sınırlı.

Bu tahsis iki partide açılacak: Tokenlerin ilk kısmı TGE üzerine derhal serbest bırakılacak, kalan yüzde 50 ise 30 gün içinde yatırımcılara aktarılacak.

Borsa’nın CEO’su Itay Levy, ürününün ilerlemesi için bu dönüm noktasının hayati önemini vurguladı:

Bir fırlatma rampası, herhangi bir projenin yaşam döngüsü için çok önemli bir başlangıç ​​noktasıdır, üzerine güçlü kirişlerin inşa edilmesi gereken temeli oluşturur. en iyi fırlatma rampasını seçtik. Card Starter ile çalışmaktan gerçekten heyecan duyuyoruz!

Cardano meraklıları için hepsi bir arada DeFi ekosistemi

Card starter COO’su Brandon Kazakoff, IDO’nun Cardano’nun tüm DeFi ekosistemi için çok önemli bir an olduğundan emin:

Cardano ekosisteminin potansiyelinin gerçekleşmesi için somut gerçeklerin Cardano değerleriyle uyumlu hale getirilmesi gerekiyor. Cardano’da merkezi olmayan finans altyapısını oluşturmaya çalışan inşaatçılara, yaratıcılara ve projelere desteğimizi genişletmek, bu ahlakı paylaşan herkesin görevidir. Borsanın bu konuda önemli bir rolü olduğuna inanıyorum. Ekosistem hızla şekilleniyor ve DeFi’nin geleceğinin parlak, yakın ve Cardano üzerine kurulu olduğundan hiç olmadığı kadar eminim.

AdaSwap, Cardano’da bütünsel bir merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemidir. Cardano tabanlı tokenleri sorunsuz bir şekilde değiştirmenin yanı sıra, müşterilerin Cardano merkezli havuzlara likidite sağlamasına ve bir NFT pazarında işlem yapmasına olanak tanır.

ASW aynı zamanda yerel bir Cardano varlığıdır, bu nedenle ekosistemin merkezsiz borsasında bu blok zincirinde yayınlanan diğer herhangi bir varlık için değiştirilebilir.

(Visited 154 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

KaynakU.today
Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 43,117.00 0.05%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,318.82 0.10%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 495.22 0.46%
cardano
Cardano (ADA) $ 1.36 7.60%
solana
Solana (SOL) $ 149.33 2.59%
xrp
XRP (XRP) $ 0.778503 0.19%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 28.17 3.13%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.182425 4.11%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000031 1.34%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 85.98 5.11%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 93.36 3.53%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 25.41 0.36%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 16.76 2.43%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 145.57 1.92%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.39 0.52%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 2.33 0.35%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 77.18 3.89%