Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaAltcoin Haberleri5 hafta içinde yüzde 1000 yükselen altcoin daha da artabilir! İşte nedeni…

5 hafta içinde yüzde 1000 yükselen altcoin daha da artabilir! İşte nedeni…

altcoin

Yeni ortaklıklar, zincirleme bir geçiş ve “duyuru üzerine duyuru” ile yeni yatırımcıları cezbeden bir altcoin olan Centric Swap (CNS) fiyatı son 5 hafta içinde yaklaşık %1000 arttı.

Son birkaç hafta içinde, stake edenlere sabit bir saatlik getiri sağlayan ve çift tokenli bir model olan Centric Swap (CNS) %850’den fazla yükseldi. Altcoin hala önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi’nden yaklaşık %200 uzakta.

TradingView’den elde edilen veriler, 9 Eylül’de 0,000104 dolara düşmesinden bu yana CNS’nin fiyatının, %1130 artarak 15 Ekim’de günlük en yüksek seviyesi olan 0,0017659 dolara yükseldiğini ve 24 saatlik işlem hacminin %130 artışla 6,4 dolara yükseldiğini gösteriyor.

39e9b161 f2d5 4c57 9693 3e600837581d
4 saatlik Cns-Usdt grafiği

CNS fiyatlarındaki hızlı artışın üç nedeni, proje ekosisteminin ortaklıklar yoluyla genişletilmesi, Binance tarafından Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerindeki DeFi ekosistemine 1 milyar dolarlık bir enjeksiyon ve proje geliştiricileri tarafından yakında yapılacak çok sayıda geliştirme ve duyuru vaadi bulunuyor.

Centric’in ekosistemi genişliyor

Gerçek hayatta benimsenmesi, muhtemelen bir proje için en iyi doğrulama sinyallerinden biridir. Çünkü artan token kullanımı fiyatları artırma eğilimindedir ve aynı zamanda projeye yeni bir ilgi getirir.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, Centric Swap protokolü, Tourvest Travel Services ve Absolute World gibi şirketlerle, CNS’nin seyahat masrafları için bir ödeme seçeneği olarak kullanılmasına izin verecek bir dizi ortaklık imzaladı.

Diğer büyük ortaklıklar arasında, altın kaplamalı cep telefonları gibi üst düzey lüks ürünlerde uzmanlaşmış Goldgenie ile bir işbirliği ve merkezi olmayan çapraz zincirli köprü CroxSwap ile bir ortaklık yer alıyor.

Binance Smart Chain, CNS’ye yatırım yapıyor

15 Temmuz’da Centric Swap, Tron ağından Binance Smart Chain’e geçiş yaptı. Bu gelişme, projeye BSC’deki aktif ticaret topluluğuna erişim sağladı ve ticaret hacmini artırmaya yardımcı oldu.

Bunun zamanında bir hamle olduğu ortaya çıktı çünkü Binance kısa süre önce  Centric Swap’ın bir parçası olduğu BSC’de DeFi ekosistemini geliştirmek için 1 milyar dolar yatırım yapacağını duyurdu.

Avalance, Fantom ve Terra gibi birçok projenin topluluklarını büyütmek ve DeFi ekosistemlerine likidite çekmek için bu taktiği kullanmasından sonra, protokol yatırımları ve geliştirici teşvik planlarının popülaritesi son aylarda arttı. Her durumda, taktik, her projenin token fiyatında güçlü bir artışa yol açar.

Yaklaşan duyurular

Projenin Twitter cephesi, Absolute World ortaklığı gibi duyurular topluluk üyelerini heyecanlandırmış ve bir satın alma çılgınlığını tetiklemiş olabilir.

Duyuru yaklaşımı, popüler bir pazarlama taktiğidir, ancak bunun fiyatta sürdürülebilir bir pump yapacağını mı yoksa söylentiyi satın alıp haber senaryosunu satacağı sonra görülecektir.

Bir Twitter kullanıcısı projenin “söylentiyi satın al, haberleri sat” etkinliğinden başka bir şey olmayacağını öne sürdüğünde, Centric’in operasyondan sorumlu başkanı Thomas Butcher bu fikri reddetti ve önümüzdeki aylarda Centric için daha fazlasının hazır olduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Sorun değil, bu haberden sonra çok haberimiz olacak… Girmekte olduğumuz durumu farkedin!”

(Visited 711 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 22,968.15 3.93%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,683.63 5.41%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.512586 4.06%
solana
Solana (SOL) $ 39.56 7.33%
xrp
XRP (XRP) $ 0.363595 3.92%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.65 5.72%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.068245 6.96%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 3.04%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.37 4.11%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.38 2.88%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 8.40 4.80%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 58.51 6.60%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.341595 18.49%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.882156 4.63%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.39 1.12%