Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriKripto kanalına göre bu 3 altcoin piyasa düşerken 100 kat kazandıracak!

Kripto kanalına göre bu 3 altcoin piyasa düşerken 100 kat kazandıracak!

Kripto kanalına göre bu 3 altcoin piyasa düşerken 100 kat kazandıracak!

Piyasada düşüş hakim olmasına rağmen hala yükseliş potansiyeline sahip olan bazı coinler var. Bu düşüş aslında büyük potansiyele sahip olduğu düşünülen altcoinlere yatırım yapmak için harika bir fırsat.

Bu nedenle, CryptoBusy en son yayınladığı Youtube videosunda büyük potansiyele sahip 3 altcoini inceledi. Bu altcoinler yatırımcılarına gelecekte büyük kazançlar sağlayabilir.

 

VeChain (VET)

Kripto kanalının ilk bahsettiği proje olan VeChain, çok yönlü, kurumsal düzeyde bir Layer-1 akıllı sözleşme platformudur. 2015 yılında başlatılan proje, 2018 yılında kendi ana ağına geçmeden önce, 2017’de ERC-20 token’ı VEN ile halka açık blok zincirine geçecekti.

VET büyük bir pump ile fiyatını 0,089 dolara kadar çıkardı. Yani, fiyat yaklaşık olarak yüzde 102 katına çıktı. Şu anda ise 0,05 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

CryptoBusy’ye göre bu yükseliş, ortalama maliyet için iyi bir fırsata işaret ediyor. Kripto kanalı, eğer fiyat tekrar 0,089 aralığına geri dönerse, en az yüzde 40 ila yüzde 50’lik bir kazanç getireceğini düşünüyor.

Kripto kanalına göre bu 3 altcoin piyasa düşerken 100 kat kazandıracak!
Kaynak: CryptoBusy / Youtube / VET/USD

Solana (SOL)

Solana, blok zinciri teknolojisine DeFi çözümleri sağlayan oldukça işlevsel bir açık kaynaklı projedir.

Bununla birlikte yüzde 34 ila yüzde 35 arasında oldukça önemli bir düşüş kaydetmesine rağmen, ATH’ına (260 dolar) geri dönmek için yüzde 62’lik bir artışın olması gerekir.

Yani şu anda iyi bir seviyede bulunuyor olabilir, ancak, yatırımcılar talep seviyesini beklemeye devam edecektir. Hepsi destek görevi gördüğünden, potansiyel olarak tüm bu seviye desteği kapsayabilir. Bu da 95 ile 100 dolar arasına kadar bir yükselişi işaret edebilir.

Tam tersi bir senaryoda fiyat 85 dolara bile düşebilir, ancak bu işaretin altındaki herhangi bir kapanış, Solana’nın ATH’ına geri dönüşü için son derece zor olacaktır. Ancak kripto kanalı SOL’ün, şu anki fiyatından satın alındığında, ilerleyen zamanlardaki yükselişiyle güzel getiriler sağlayabileceğini düşünüyor.

İlginizi çekebilir:  Oyun tabanlı altcoin sessiz sakin sıçradı!
Kripto kanalına göre bu 3 altcoin piyasa düşerken 100 kat kazandıracak!
Kaynak: CryptoBusy / Youtube / SOL/USD

Zilliqa (ZIL)

Zilliqa yaklaşık 0,038 dolardan 0,23 dolara çıktı, yani bir aydan kısa bir süre içinde yüzde 504’lük bir artış yakalamış oldu. CryptoBusy, kesinlikle inanılmaz bir ralli gerçekleştiren ZIL’in günlük grafikteki talep seviyesine dikkat çekti.

CryptoBusy’nin paylaştığı günlük grafikte RSI düşüşte. Bu da muhtemelen varlığı aşırı satım bölgesine itiyor. Kripto kanalına göre eğer bu aşırı satımda yatırımcılar biraz daha sakin kalırsa, dört saatlik grafiklerde yükseliş ayrışması yaşanabilir. Bu sebeple, ZIL de beklenip görülmesi gereken yüksek potansiyelli altcoinler arasında yer alıyor.

Kripto kanalına göre bu 3 altcoin piyasa düşerken 100 kat kazandıracak!
Kaynak: CryptoBusy / Youtube / ZIL/USD

(Visited 741 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz